Neden Biz ?

Alanında uzman eğitmenler, sertifikalı eğitim programları ve danışmanlık hizmetlerimiz ile kaliteyi size sunuyoruz.

Almanca Öğretmeni İşe Alım Duyurusu

Kutay Gelişim Danışmanlık bünyesinde açılacak olan üniversite onaylı A1 SEVİYE ALMANCA DİL EĞİTİMİ programında görevlendirilmek üzere eğitmen alımı yapılacaktır.

Eğitmenin aşağıdaki şartlardan en az birini taşıması gerekmektedir.

– Üniversite veya fakültelerin yabancı dil bölümlerinden Almanca alanından mezun olmak.

– Öğretmenlik formasyon bilgisine sahip olup, KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan almış olmak veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen Almanca dil bilgisine sahip olmak.

Öğretmenlik formasyon bilgisine sahip olmayanlar için;

– Almanca dil eğitimi verebileceğine dair uluslararası geçerliliği olan dil öğretim sertifikası ile birlikte ve KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan almak veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen Almanca dil bilgisine sahip olmak.

– Yabancı dilde Almanca öğretim yapan yüksek öğretim kurumlarından mezun olup KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan almak veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen Almanca dil bilgisine sahip olmak.

Başvuru yapacakların info@kutaygelisim.com adresine CV ve ilgili belgeleri göndermeleri rica olunur.